Vážení zákazníci,

nejprve dovolte, abych v krátkosti představila naši firmu Coffee Nurse. Jsme stylová perspektivní kavárna. Naší specializací je prodej výrobků takeaway, což oceňují zejména zákaznici z širokého okolí, zaměstnanci kanceláří a provozoven, fitness a dalších firem. Já sama jsem profesí zdravotní sestra s dlouhodobou praxí v nemocnici v Praze. Věnuji se fitness, a proto mám velice blízko ke sportu, racionální výživě a zdravému životnímu stylu.

V naší kavárně naleznete domácí a milé prostředí,  nově zde můžete také posedět a nasávat atmosféru a vůni čerstvé kávy, čokolády a zcela výjimečných zákusků. Velice úzce spolupracujeme s firmou Cool Berry – výrobcem známého koláče LOUSKÁČEK, MRKVOVÉHO a BROWNIES ale i dalších oblíbených sladkostí. Velmi oblíbené jsou v poslední době také lotrinské koláče – quiche, které Vám na požádání ohřejeme a poskytneme tak zcela jedinečný chuťový zážitek.

Vždy budeme rádi, pokud nám dáte podnět k tomu, abychom naše služby a produkty vylepšovali a přispěli tak k Vaší naprosté spokojenosti. My pro Vás budeme připravovat vždy zdravé pochutiny, vynikající kávu a to vše za přijatelné ceny. Můžete se také těšit na věrnostní akce.

 Těším se na Vaši návštěvu,

 Eva Vlachová

Vaše Coffee Nurse